1. Роман

  Добрий день. Чи можете надати консультацію з приводу відкривання LLC в США громадянином України. Яка ціна ваших послуг за подібну консультацію?

  Дякую, Роман

  • AZ PARTNERS

   Добрий день! Ми можемо надати як всі необхідні консультації, так і практичну допомогу і супровід “під ключ” по даному питанню. Додатково просимо вказати в якому штаті США ви маєте бажання відкрити LLC.
   З повагою, Андрій Алєшко.

 2. Оксана

  Доброго дня!
  Чи можете надати консультацію з приводу заборгованості по валютному кредиту? Яка ціна ваших послуг за подібну консультацію?
  Дякую
  Оксана

  • AZ PARTNERS

   Добрий день. Ми готові надати безкоштовну усну консультацію, з приводу заборгованості по валютному кредиту.

 3. Volodymyr

  Pryvit! U mene taka sytuaciya, ya hochu zapytatysya chy mozhe miy drug yakyy vyyihav v USA 8 rokib tomu i zaraz ye gromadyantnom USA bude pryzvanyy v ATO? Che take koly mig dryg zavershyb POlitechnichny Instytut ta ta rahuyetsya officerom zapasu, kilka razib uzhe pryhodyla povistkya zyavytysya v viyskovyy komisirat, ale batky pysala cho vin za kordonom prozhyvaye. Miy drug che rahuyetsya hromadyanynom Ukrayiny tomu cho vin ne vidkazavsya vid hromadyanstva. Moye pytannya chy zmozhu yoho mobilizuvaty v ATO koly vin uzhe hromadyanyn inshoyi krayiny?

 4. Наталка

  Доброго дня! Маю позику в приватної особи в доларах США під заставу єдиної квартири. На сьогоднішній день не маю можливості платити відсотаи. Мій син, 28 років є співвласником квартири. З 2001 року хворіє на парароїдальну шизофренію. Має 2 групу інвалідності з дитинства. Перебуває останні роки в стані нестійкої ремісії. Чи можна на основі його стану домогтися визнання договору іпотеки недійсним? Є ще один нюанс. Мій чоловік перебуває за кордоном. Він не є співвласником помешкання. На момент підписання договору я не мала від нього згоди на іпотеку, тому просто її підробила на прінтері, скориставшись одним документом, котрий він завіряв у консула. Чи може цей факт допомогти у визнанні договору іпотеки недійсним? Якщо чоловік подасть такий позов, то чи має він бути присутнім в Україні, чи може діяти через представника? І що мені буде за підробку? Ви маєте досвід в таких справах і чи візьметесь за це?

 5. Микола

  Доброго дня! Декілька років тому я придбав квартиру в іпотечний кредит. Кредит надавався в доларах. Сплачувати кредит зараз не маю змоги і банк намагається забрати квартиру. Прочитав в інтернеті що недавно було прийнято закон, який забороняє в таких випадках стягувати майно. Такий закон дійсно є? І як мені його використати в такій ситуації?

  • AZ PARTNERS

   Оновлено 04.08.2014:

   Як нещодавно стало відомо, в даний час трапляються непоодинокі випадки, коли виконавча служба повертає виконавчі листи стягувачу і в ситуаціях коли кредит є іпотечним, та видавався безпосередньо під купівлю житла. Ми вважаємо, що така практика не відповідає вимогам чинного законодавства, і в подальшому банки будуть оскаржувати такі дії виконавців, однак станом на сьогодні, така практика всеж має місце.

  • AZ PARTNERS

   Добрий день! Наскільки я розумію, мова йде про ЗУ “Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті”. Нажаль, в вашому випадку даний закон застосовуватись не буде, оскільки предметом його регулювання є виключно споживчі кредити, натомість ваш кредит не є споживчим.
   З повагою, Андрій Алєшко.

 6. Андрій

  Добрий день, така ситуація: помер чоловік, я почала оформляти спадщину, але нотаріус відмовляється видати свідоцтво на спадщину, через відсутність оригіналів документів на майно(вони були втрачені, залишились тільки копії. Що робити? Наперед дякую за відповідь.

  • AZ PARTNERS

   Чинне законодавство, передбачає визнання права власності за спадкоємцем шляхом подання позову. Тому вам треба звернутись до адвокатів, щоб вам підготували відповідну позовну заяву.

 7. Наталя

  Підкажіть, що робити якщо батько не дає згоду вивезти дитину за межі України на відпочинок?

  • AZ PARTNERS

   Таке питання може бути вирішене в судовому порядку, шляхом подання позову до батька, про надання дозволу на тимчасовий виїзд дитини за кордон.

 8. Назар

  Чи може ваша компанія допомогти з реєстрацією фірми за кордоном?

  • AZ PARTNERS

   Так, ми надаємо такі послуги, особливою популярністю користуються компанії зареєстровані в країнах з особливим податковим режимом (Гонгконг, Панама, Кіпр та ін.). За більш детальною інформацією телефонуйте, або завітайте до нашого офісу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.