13 РОКІВ НА РИНКУ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ

Адвокатська компанія А.З. ПАРТНЕРИ

Заснована в 2004 році, наша компанія надає представникам як національного так і іноземного бізнесу , а також міжнародним організаціям широкий спектр юридичних послуг.

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ

Адвокатська компанія „А.З.Партнери” надає наступні юридичні послуги:

ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО

Земельне право
Нерухомість
Сімейне право
Договірне право

ПОДАТКОВЕ ПРАВО

Медіація
Податкові спори
Податкове планування

КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО

Корпоративні спори
Реєстрація підприємств
Злиття
Поглинання
Виділ підприємств
Спільна діяльність

ГОСПОДАРСЬКЕ ПРАВО

Господарські спори
Банкрутство
Ліквідація
Договірне право
Правовий аудит діяльності

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

Кримінальні провадження в галузі податків
Кримінальні провадження в галузі корпоративних спорів
Представництво інтересів
Супровід справ в галузі порушення авторських прав

Вигідні пакети для комплексного абонентського обслуговування

Адвокатська компанія А.З. партнери пропонує широкий вибір пакетів абонентського обслуговування, завдяки яким функціонування Вашої компанії буде не тільки юридично грамотним, але й фінансово доступним

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ

Юридичний супровід Вашого бізнесу з питань, пов’язаних із набуттям, користуванням та передачею прав на об’єкти інтелектуальної власності

Для малого бізнесу та стартапів

Оптимальна реєстрація з врахуванням специфіки бізнесу


Одним з найважливіших етапів ведення підприємницької діяльності є правильна реєстрація з точним врахуванням особливостей бізнесу. Спеціалісти адвокатської компанії допоможуть пройти всі етапи реєстрації для юридично грамотного ведення господарської діяльності.

Аутсорсинг та бухгалтерія


Професійна бухгалтерія – це невід’ємна складова успішного функціонування будь-якого підприємства. Запозичення зарубіжного досвіду та залучення нових методик швидкого ведення корпоративної бухгалтерії згідно з чинним законодавством України, забезпечать рентабельність у функціонуванні Вашого підприємства.

Оптимальне обслуговування саме в цій формі та юрисдикції, яка потрібна для оптимального ведення вашого бізнесу


Адвокатська компанія А.З. партнери реалізує якісне обслуговування корпоративних клієнтів, саме в такій формі, яка буде юридично правильним вибором для реалізації успішної підприємницької діяльності.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ


Юридичний супровід Вашого бізнесу з питань, пов’язаних із набуттям, користуванням та передачею прав на об’єкти інтелектуальної власності:

- Супровід реєстрації об’єктів інтелектуальної власності

- Розробка та реєстрація договорів про передання прав на об’єкти інтелектуальної власності

- Захист прав інтелектуальної власності в судовому порядку та органах державної влади (Апеляційна палата Державної служби інтелектуальної власності)

- Аналіз якості управління правами інтелектуальної власності компанії (due diligence) та оцінка потенційних ризиків в подальшій роботі з об’єктами інтелектуальної власності

- Допомога при реєстрації об’єктів інтелектуальної власності в інших країнах (співпраця з WIPO та EUIPO).

ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ


Уявлення про права інтелектуальної власності не є новими для сучасного виробника. Однак, не всі до кінця розуміють комерційну перевагу та важливість ведення грамотного управління правами інтелектуальної власності. Найбільш проблемними питаннями для компаній можуть стати комерціалізація об’єктів інтелектуальної власності, масштаби набуття та захисту прав на нові об’єкти інтелектуальної власності/розширення масштабів користування об’єктами інтелектуальної власності, попередження та подолання недобросовісних дій конкурентів (піратство, контрафактна продукція, порушення copyright).

Наша практика в сфері інтелектуальної власності будується на чіткому аналізі усіх показників діяльності компанії, пов’язаних із використанням/планованим використанням об’єктів інтелектуальної власності та формуванні програми комплексного забезпечення прав інтелектуальної власності в межах даного виду бізнесу (повний юридичний супровід інтелектуальної власності компанії).

Також, ми активно підтримуємо розвиток нових старт-ап проектів та персональних інноваційних ідей, які потребують ретельного та виваженого рішення щодо впровадження нових об’єктів інтелектуальної власності в уже сформований ринок товарів та послуг.