• У мене був хороший досвід співпраці з адвокатською компанією «A. Z. Partners». Нічим не особлива, на перший погляд, звичайна справа пов’язана із спадкуванням перетворилася для мене на реальну загрозу втрати майна та неймовірно болючу та виснажливу життєву історію. Мене обдурили, я ледь не втратила купу грошей, довіривши справу не тому адвокату. Для мене важливо відчути довіру і впевненість, що для мого представника моя справа мало не найособливіша і не найважливіша зі всіх. Справді, для команди «А.З. Партнери» моя справа та позитивний результат стали такими ж важливими як і для мене. Я здивувалася, коли відчула, що можу повністю довіряти, не зважаючи на попередній досвід, що будь-які мої запитання мали логічні відповіді і усі форс-мажори команда передбачала наперед. З першої консультації з Андрієм Зубачем я зрозуміла і відчула, що його грамотність, професійність та впевненість у своїх силах є запорукою успіху для мене. Також важливим фактом було те, що представників поважають у суді, їх професійна та ввічлива поведінка заслуговує на повагу та аналогічне ставлення до них. Крім виграшного результату для мене важливим є мій моральний стан,спокійна совість та здорові нерви, з цією командою Ви завжди будете впевнені, спокійно спати та всі Ваші інтереси будуть при Вас!!! Команда орієнтована лише на виграшний результат. Якщо маєте відчуття сумніву чи невпевненості у своїх справах, просто сходіть на консультацію в «А.З. Партнери» і на тому Ваші пошуки юристів закінчаться.

  Tetyana Khabibrakhmanova
  Начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин Львівської міської ради

 • A. Z. Partners допомогли мені розпочати мій перший бізнес в Україні в 2005 році. Це було зроблено швидко і ефективно. З того часу, компанія допомагала мені по потребі. Клієнти можуть очікувати професійний сервіс і і підтримку у тому числі іноземними мовами.

  Tony Clarey
  Arbor Seed

 • Компанія "Вебасто Термо та Комфорт Україна" на ринку більше 10-ти років. Весь цей час юридичні послуги та консультації з юридичних питань нам надає компанія "Зубач і партнери". Тісна співпраця допомогла вирішити не одне спірне питання та дипломатично і відповідно до чинного законодавства України вести і розвивати бізнес. Компанія „A. Z. Partners“ неодноразово представляла інтереси нашого підприємства в судах та інших державних інстанціях Зарекомендувала себе як надійний і професійний партнер. Сподіваємось на подальшу співпрацю з компанією "Зубач і партнери" , в якій працюють висококваліфіковані юристи та адвокати, готові прийти на допомогу

  Andriy Promkin
  Вебасто Термо та Комфорт Україна